Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników

http://podzastaw.org
Każda jednostka, która chociaż raz w całym swym życiu miała styczność z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której pod żadnym pozorem nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót wzięty z nomenklatury kretytowej, który przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom wyłożyć te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy organizacja, która została powołana do życia przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki żeby strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to wejście posiadają tylko banki. Wchodzą do niej dane o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy konkretnego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to odbieramy za ustalone działania. PureVolume™ | We’re Listening To You

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki możemy pozyskać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką propozycją są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zobowiązań i dość często posiadają zauważalne opóźnienia. Wypada tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.