Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

pozyczki prywatne ogloszenia
Każda osoba, jaka choćby raz w całym swym życiu miała styczność z agencjami bankowymi z pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu pojęcie kredyt bez bik.
jej odpowiedź
W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wytłumaczyć te główne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich u zarania lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki tak aby polityka kredytowa była prowadzona na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to dostęp mają jedynie banki. Trafiają do niej dane o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy konkretnego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to zdobywamy za określone działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość uzyskać bez oceny informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Takową ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dość często posiadają widoczne opóźnienia. Powinno się tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są przydzielane przez podmioty pozabankowe.